Firma

Firma Kentaur vznikla v roce 1991 v Prostějově. Nejdříve působila pouze na českém trhu, v posledních letech však expandovala do zahraničí. S našimi výrobky se dnes setkáte ve více jak 40 zemích, a to nejen v Evropě, ale i v Kanadě, Indonésii nebo Austrálii. 

Už od vzniku firmy je pro nás typický neustálý vývoj, testování a inovace všech produktů. Snažíme hledat a vybírat co nejkvalitnější materiály a naše výrobky zpracováváme tím nejpečlivějším způsobem. Přísná průběžná i výstupní kontrola všech produktů je samozřejmostí. Naší velkou výhodou jsou osobní zkušenosti z parkurového skákání a vlastní sportovní stáj, která se nachází přímo v areálu firmy, kde bezprostředně testujeme nově vznikající výrobky. 

Po celou dobu naší více jak pětadvacetilté existence je nedílnou součástí naší filozofie řídit se zdravým rozumem. Proto nabízíme poctivě ručně zpracované výrobky s výbornou funkčností a dlouhou životností, na které je možné se stoprocentně spolehnout. Výrobky za férové nepřemrštěné ceny dostupné pro každého jezdce.